‘Üç Kız Kardeş’in yeni bölümünden tanıtım! ‘Kim yaptı bu kötülüğü sana?’

Çekimlerinin Ayvalık’ın muhteşem doğasında gerçekleştiği Üç Kız Kardeş’te sular durulmuyor. Somer ve Türkan’ın kızları Defne ile birlikte tekrar aile olmak için bir araya geldiği tanıtımda gerçek ortaya çıkıyor.

Rüçhan, hasta yatağında kendisine bu kötülüğü yapanın Türkan olduğunu Somer’e söylüyor. Duydukları karşısında şoke olan Somer’in ne yapacağı ise şimdiden büyük merak uyandırdı.

Başarısını yurt dışında da sürdüren dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği dizide; Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x