Dragon Age: The Veilguard 11 Haziran’da Tanıtılacak

BioWare tarafından Dragon Age fantastik RPG oyun serisinin en yeni halkası duyuruldu: Dragon Age: The Veilguard.

BioWare, geliştiricinin genel menajeri Gary McKay tarafından yazılan yeni bir blog yazısı yayınladı ve ilk olarak 2018 yılında bahsedilen oyunun son adının Dragon Age: The Veilguard olduğunu açıkladı. McKay, blogu bu oyunun tek oyunculu deneyiminin bir parçası olacak yeni oyun içi yoldaşlardan kısaca bahsetmek için kullandı: “Yoldaşlarınızı oluşturan yedi benzersiz karakterin her biri, verdiğiniz kararların hem onlarla olan ilişkilerinizi hem de hayatlarını etkileyeceği derin ve ilgi çekici hikayelere sahip olacak. Dünyaya yayılan yeni ve korkunç bir tehdidin üstesinden gelirken, unutulmaz kahramanlardan oluşan bu ekibi birleştireceksiniz. Doğal olarak Dehşet Kurt’un bu hikayede hala önemli bir rolü var ama siz ve arkadaşlarınız, düşmanlarınız değil, bu yeni deneyimin kalbisiniz.”

Yeni yoldaşlar ve oyunun genel hikayesi ve oynanışında oynayacakları rol, BioWare’in oyunu The Veilguard olarak değiştirmeye karar vermesinin ana nedenleri olarak ifade ediliyor.

Resmi Dragon Age YouTube kanalı, Dragon Age: The Veilguard için 15 dakikalık bir oynanış videosunu 11 Haziran Salı günü TSİ 18:00’de yayınlayacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x